Infolinka: +420605287391
 
 
 
 »  Pro koně  »  Krmiva a krmné doplňky  »  Krmiva  »  Nova Equi  »  NovaEqui Premium 15 kg
  • NovaEqui Premium 15 kg
  • NovaEqui Premium 15 kg

NovaEqui Premium 15 kg

Špičková přírodní směs s maximální stravitelností a využitelností. Vyvážené krmivo – vysoký obsah vlákniny, proteinu, olejů a tuků, vitamínů a minerálů, vyvážený poměr Ca:P. Bezobilné krmivo - tedy bez škrobových zrn, krmivo je skvělým doplňkem k obilným krmivům nebo je může zcela nahradit, funguje i jako výborné zchutňovadlo do krmné dávky. Vysoce kvalitní zdroj stravitelné vlákniny, která zl... Celý popis
P002862
Kód:
skladem
Dostupnost:
520 Kč
452 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Špičková přírodní směs s maximální stravitelností a využitelností.

Vyvážené krmivo – vysoký obsah vlákniny, proteinu, olejů a tuků, vitamínů a minerálů, vyvážený poměr Ca:P.

Bezobilné krmivo - tedy bez škrobových zrn, krmivo je skvělým doplňkem k obilným krmivům nebo je může zcela nahradit, funguje i jako výborné zchutňovadlo do krmné dávky.

Vysoce kvalitní zdroj stravitelné vlákniny, která zlepšuje a prodlužuje žvýkání, reguluje trávení a pH a snižuje riziko žaludečních vředů.

Plnohodnotné krmivo pro hobby koně i poníky, dále pro koně v lehké i střední zátěži a pro koně sportovní, jelikož stimuluje vylučování toxinů.

Ideální krmivo pro citlivé koně, pro koně s metabolickými a jinými zdravotními potížemi (schvácení), pro koně staré a v rekonvalescenci, pro koně v reprodukci.

Krmivo je vhodné zařadit při čistících kůrách, především v jarních a podzimních měsících, ke směsi je vhodné zařadit doplňky (např. Algua Digest, Paskatonic aj.) nebo dodat bylinky (kopřivy).

Řezanka – podporuje a prodlužuje dobu žvýkání a tím i dobu samotného trávení, sušená řezanka – vojtěška je bohatá na vysoce kvalitní bílkoviny, vlákniny a minerály.  

Složení: Vojtěška extrudovaná, sladový květ, lusky svatojánského chleba, hrachové vločky, lněné semeno, slunečnicové semeno, vojtěška horkovzdušně sušená, výlisky dřeně hroznového vína sušené, cukrovarské řízky sušené, slupky ze semen slunečnice, jádra z hroznového vína extrahovaná (moučka), výlisky z dřeně jablek sušené, rostlinný olej, mrkev sušená, červená řepa sušená, semeno kmínu, česnek sušený, tykvové (dýňové) semeno, konopné semeno, sezamové semeno.

Hrubý protein 15,5 %, hrubá vláknina 19,5 %, hrubé oleje a tuky 9,8 %, hrubý popel 6,81 %, vápník 1,14 %, fosfor 0,28 %.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops