Infolinka: +420605287391
 
 
 
 »  Pro koně  »  Krmiva a krmné doplňky  »  Krmné doplňky  »  Farnam  »  Farnam MSM 1 kg
  • Přírodní doplněk proti bolesti a zánětu Farnam  MSM 1 kg

Farnam MSM 1 kg

Krmný dolněk určený pro pomoc při zánětech a bolestech kloubů. MSM je přírodní protizánětlivá a analgetická látka s pozitivním efektem, která také zlepšuje fyzickou kondici koně, chrání klouby a zpevňuje vazy a šlachy a je určené i na pomoc při bolesti svalů, zánětů kloubů, zánětů kloubní hlavice, zánětu škáry kopytní, onemocnění střelky kopytní, bolesti bederní částí páteře, zánětu pohrudnice... Celý popis
1464645411
Kód:
skladem
Dostupnost:
595 Kč
531 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Krmný dolněk určený pro pomoc při zánětech a bolestech kloubů. MSM je přírodní protizánětlivá a analgetická látka s pozitivním efektem, která také zlepšuje fyzickou kondici koně, chrání klouby a zpevňuje vazy a šlachy a je určené i na pomoc při bolesti svalů, zánětů kloubů, zánětů kloubní hlavice, zánětu škáry kopytní, onemocnění střelky kopytní, bolesti bederní částí páteře, zánětu pohrudnice, prasklin kopytního pouzdra a ke zlepšení kvality matné srsti. Obsahuje 99,92% methylsulfonylmethan ultra čisté kvality bez jiných plnidel.

Jedná se o MSM v čisté dietní formě, které představuje cenný a přírodné dostupný zdroj síry - životné důležitého minerálu.

MSM je vhodné pro všechny typy koní - od hříbat po sportovní a závodní koně. Je využitelné pro širokou škálu vnitřních a vnějších onemocnění, je bezpečné pro chov, neobsahuje zakázané látky a lze je podávat i koním s projevy alergií.

Parametry

Tento produkt nemá žádné parametry.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops