Infolinka: +420605287391
 
 
 
 »  Pro koně  »  Krmiva a krmné doplňky  »  Solné a minerální lizy  »  HORSLYX Respiratory, 650 g
  • HORSLYX Respiratory, 650 g
  • HORSLYX Respiratory, 650 g

HORSLYX Respiratory, 650 g

Detailní popis produktu Všichni koně vyžadují pro zajištění optimálního výkonu zdravý dýchací systém. Horslyx Respiratory Balancer je účinným doplňkem stravy, který pomáhá podporovat všechny druhy koní od sportovního koně po rodinného poníka. Horslyx Respiratory je navržen tak, aby poskytoval dvoustranný přístup k podpoře zdravého dýchacího systému. Přísady jako mentol, eukalyptus a anýz podpor... Celý popis
P004080
Kód:
skladem
Dostupnost:
260 Kč
232 Kč bez DPH
+
-
Nabízíme také v těchto variantách
HORSLYX Garlic, 650 g
HORSLYX Original, 650 g
HORSLYX Mobility, 650 g
HORSLYX Pro Digest, 650 g
HORSLYX Mint, 650 g
Popis Komentáře (0)

Detailní popis produktu

Všichni koně vyžadují pro zajištění optimálního výkonu zdravý dýchací systém. Horslyx Respiratory Balancer je účinným doplňkem stravy, který pomáhá podporovat všechny druhy koní od sportovního koně po rodinného poníka.

Horslyx Respiratory je navržen tak, aby poskytoval dvoustranný přístup k podpoře zdravého dýchacího systému. Přísady jako mentol, eukalyptus a anýz podporují dýchací cesty, zatímco vysoce kvalitní vyvažovací balíček pomáhá udržovat imunitu.

Lízání vyžaduje čas a trpělivost, což je ideální pro koně, kteří jsou dlouhodobě ustájeni a mohou pomoci snížit stres a nudu, a navíc specifické složky dýchacích cest mohou pomoci udržet zdravé dýchání a snížit pravděpodobnost, že zdraví ovlivní úroveň výkonu.

  • U koní, které jsou dlouhodobě ustájeny, může Respiratory Balancer pomoci udržovat zdravé dýchání a snížit pravděpodobnost, že špatné zdraví ovlivní úroveň výkonu.
  • Soutěžní koně vyžadují pro zajištění optimálního výkonu zdravý dýchací systém. Respiratory Balancer je účinným doplňkem stravy, který pomáhá podporovat soutěžního koně.
  • Lízání zvyšuje produkci slin, což podporuje trávicí systém.

Mentol, eukalyptus a anýz : Mentol, eukalyptus a anýz mohou pomoci udržovat dýchací cesty čisté od hlenu, což může koni pomoci snadněji dýchat a lépe snížit stres.

Antioxidanty: Kombinace silných antioxidantů, jako je vitamin C a E, selen, chelatovaná měď a zinek, je zahrnuta pro podporu a udržení zdravého imunitního systému, což maximalizuje schopnost podporovat zdravé funkce plic.

Vitamin C: Zdraví koně krmení dostatečným množstvím vlákniny budou mít schopnost syntetizovat svůj vlastní požadavek na vitamin C. Výzkum však naznačuje, že suplementace může být prospěšná v době „stresu“ nebo v případě onemocnění, kdy může dojít k narušení schopnosti těla syntetizovat vitamin C (Marlin et al, 2005). Nedávné výzkumné práce také zjistily, že tento vitamin, stejně jako antioxidant, hraje zásadní roli v dýchacím zdraví koně. Vitamin C je rozpustný ve vodě a nachází se ve velmi vysokých koncentracích v tekutině lemující dýchací cesty (Deaton et al, 2002). Vitamin C se také aktivně podílí na recyklaci nebo „opětovné aktivaci“ vitaminu E. Rovněž se podílí na obeckém metabolismu, absorpci železa a protistresových látek.

Parametry

Tento produkt nemá žádné parametry.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops