Infolinka: +420605287391
 
 
 
 »  Pro koně  »  Krmiva a krmné doplňky  »  Krmné doplňky  »  Leros Nervinae Horse čaj ke zklidnění 1000g
  • Leros Nervinae Horse čaj ke zklidnění 1300g
  • Leros Nervinae Horse čaj ke zklidnění 1300g
  • Leros Nervinae Horse čaj ke zklidnění 1300g
  • Leros Nervinae Horse čaj ke zklidnění 1300g

Leros Nervinae Horse čaj ke zklidnění 1000g

Čistě přírodní bylinná směs bez přidaných látek, která napomáhá zklidnění koní zejména při nervovém vyčerpání. POPIS Napomáhá při podrážděnosti a napětí, při nepřiměřené reakci na rušivé podněty, při rekonvalescenci po lékařském zákroku. PŘÍPRAVA Odpovídající dávku směsi spařit cca 1 litrem vařící vody a po 30 minutách nálevem (včetně bylin) přelít krmivo. Bylinná směs se připravuje vždy čerst... Celý popis
P004569
Kód:
skladem
Dostupnost:
739 Kč
660 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Čistě přírodní bylinná směs bez přidaných látek, která napomáhá zklidnění koní zejména při nervovém vyčerpání.

POPIS

Napomáhá při podrážděnosti a napětí, při nepřiměřené reakci na rušivé podněty, při rekonvalescenci po lékařském zákroku.

PŘÍPRAVA

Odpovídající dávku směsi spařit cca 1 litrem vařící vody a po 30 minutách nálevem (včetně bylin) přelít krmivo. Bylinná směs se připravuje vždy čerstvá bezprostředně před použitím.

DÁVKOVÁNÍ

Pro koně o hmotnosti 500 kg ž.hm. dávkujte 3 vrchovaté odměrky (cca 45g) 1 až 3x denně dle potřeby a reálného stavu koně. Při dlouhodobém používání je možno přejít na jednu dávku ráno dle aktuálního stavu koně.
Pro hříbě upravte dávkování dle hmotnosti hříběte. Do 200 kg ž.hm. dávkujte pouze jednu odměrku (cca 15g), do 350 kg ž.hm. dávkujte dvě odměrky (cca 30g).

UPOZORNĚNÍ

Bylinná směs obsahuje kořen kozlíku lékařského (Valerianae radix), proto se nedoporučuje užívat u závodních koní v průběhu závodní sezóny. Při předávkování se může objevit ospalost, která odezní do 24 hodin. Pouze pro zvířata.)

SLOŽENÍ: Meduňková nať, nať máty peprné, heřmánkový květ, kořen kozlíku lékařského, chmelová šištice, skořicová kůra mletá.

Parametry

Tento produkt nemá žádné parametry.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops