Infolinka: +420605287391
 
 
 
 »  Pro koně  »  Chemické prostředky  »  Péče o srst  »  NAF Show Off šampón pro zářivý lesk 500ml
  • NAF Show Off šampón pro zářivý lesk 500ml

NAF Show Off šampón pro zářivý lesk 500ml

Show Off je hluboce čistící šampón na vymytí nečistot a fleků. Pomocí bohaté pěny nádherně vyčistí srst vašeho koně. Zvýrazňuje přirozenou barvu koně,zanechá srst krásně lesklou a navíc nádherně voní. Složení: Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, 5-chlor-2-methyl-4-isothiazolin-3-on / 2-methyl-4-isothiazolin-3-on. Návod k použití: Přidejte 20 ml šamponu Show Off na litr vody... Celý popis
P004188
Kód:
skladem
Dostupnost:
445 Kč
368 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Show Off je hluboce čistící šampón na vymytí nečistot a fleků. Pomocí bohaté pěny nádherně vyčistí srst vašeho koně. Zvýrazňuje přirozenou barvu koně,zanechá srst krásně lesklou a navíc nádherně voní.

Složení: Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, 5-chlor-2-methyl-4-isothiazolin-3-on / 2-methyl-4-isothiazolin-3-on.

Návod k použití: Přidejte 20 ml šamponu Show Off na litr vody nebo naneste přímo na mokrou srst. Zapracujte do pěny pro hlubokou péči o srst a dobře opláchněte. Neaplikujte produkt na poškozenou nebo podrážděnou pokožku. Po aplikaci vždy dobře opláchněte čistou vodou. Po použití pečlivě uzavřete víčkem. 

Balení: 500ml

Parametry

Tento produkt nemá žádné parametry.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops