Infolinka: +420605287391
 
 
 
 »  Pro koně  »  Krmiva a krmné doplňky  »  Krmiva  »  Řezanky  »  PAVO Daily Plus 12Kg
pouze osobní odběr
  • PAVO Daily Plus 15Kg

PAVO Daily Plus 12Kg

Doplňkové krmivo pro koně - na bázi vojtěšky, trávy, slámy, s přidanou melasou, palmovým olejem a slunečnicovými slupkami, bez přidaných vitaminů. V přírodě se koně pasou 16 hodin denně a u toho přibližně 40 000 x přežvýknou. Naše koně ve stáji přežvykují mnohem méně. K sežrání 1 kg Musli přežvýkne kůň cca 900 x, 1 kg pelet pouze 600 x. Žvýkání podporuje produkci slin a tím se stará o zdravé t... Celý popis
P001311
Kód:
1 - 2 dny
Dostupnost:
680 Kč
607 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Doplňkové krmivo pro koně - na bázi vojtěšky, trávy, slámy, s přidanou melasou, palmovým olejem a slunečnicovými slupkami, bez přidaných vitaminů. V přírodě se koně pasou 16 hodin denně a u toho přibližně 40 000 x přežvýknou. Naše koně ve stáji přežvykují mnohem méně. K sežrání 1 kg Musli přežvýkne kůň cca 900 x, 1 kg pelet pouze 600 x. Žvýkání podporuje produkci slin a tím se stará o zdravé trávení, dobrá produkce slin také pomáhá předcházet vzniku žaludečních vředů. Z těchto důvodů bylo vyvinuto doplňkové krmivo Daily Plus, vyvážené objemové krmivo k doplnění jádra. Delší doba, kterou kůň potřebuje ke zpracování krmiva Daily Plus, pomáhá zkrátit dobu nečinnosti, podporuje dobrý pocit koně a snižuje riziko onemocnění žaludečními vředy. Složení: vojtěška, ječmen, sláma, pšeničná krupice, mačkaný oves, třtinová melasa, tráva, slunečnicový šrot, palmový olej, minerály.

Kvalitní směs řezanky. Jako přídavek do krmení (granule, musli, obiloviny aj)- výrazně zpomalí příjem krmiva, skvělé pro hltavé koně. Zvýší proslinění a tedy stravitelnost každého krmiva. Doplňkové strukturované krmivo pro koně - na bázi vojtěšky, trávy, slámy s přidanou melasou, palmovým olejem a slunečnicovými slupkami, bez přidaných vitaminů.

Parametry

Tento produkt nemá žádné parametry.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops