Infolinka: +420605287391
 
 
 
 »  Pro koně  »  Krmiva a krmné doplňky  »  Krmiva  »  Pavo  »  Pavo Ease&Excel 15 kg
  • Pavo Ease&Excel 15 kg

Pavo Ease&Excel 15 kg

Pavo Ease&Excel je inovativní, dobře strukturované, účinné krmivo, které bylo speciálně vyvinuto pro vytvoření správné acidobazické rovnováhy v žaludku. Je to tedy vhodné krmivo pro sportovní koně, kteří potřebují podat výkon. Jedná se o komplexní koncentrované krmivo s vysokým obsahem energie z lehce stravitelné vlákniny a rostlinného oleje. S velmi nízkým obsahem cukru a škrobu. Vyso... Celý popis
P004050
Kód:
1 - 2 dny
Dostupnost:
1 049 Kč
912 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Pavo Ease&Excel je inovativní, dobře strukturované, účinné krmivo, které bylo speciálně vyvinuto pro vytvoření správné acidobazické rovnováhy v žaludku.  Je to tedy vhodné krmivo pro sportovní koně, kteří potřebují podat výkon. Jedná se o komplexní koncentrované krmivo s vysokým obsahem energie z lehce stravitelné vlákniny a rostlinného oleje. S velmi nízkým obsahem cukru a škrobu.

Vysoký obsah olejů podporuje lesklou srst a zvýšenou vytrvalost. Vláknina (18%) přispívá pomalejšímu uvolňování energie. Velmi nízký obsah cukrů podporuje zdravou střevní mikroflóru. Vysoce kvalitní bílkoviny (13%) jsou důležité pro budování a udržování svalů, esenciální aminokyseliny Lysin a Metionin podporují regeneraci po tréninku.
Speciální směst Protexin pomáhá neutralizovat žaludeční kyselinu a spolu s betaglukany a prebiotiky podporuje zdravou funkci trávícího ústrojí. 


Důležité vlastnosti

  • Podporuje žaludek a tenké střevo
  • Prebiotika a probiotika pro podporu tlustého a slepého střeva
  • Vhodné při nechutenství či koně s citlivým žaludkem a vředy
  • Vhodné pro nervózní a stresované koně
  • Podpora při regeneraci svalů

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops