Infolinka: +420605287391
 
 
 
 »  Pro koně  »  Krmiva a krmné doplňky  »  Krmiva  »  Granulovaná krmiva  »  Suprachor K-Chov 20 kg
pouze osobní odběr
  • Suprachor K-Chov 20 kg
  • Suprachor K-Chov 20 kg

Suprachor K-Chov 20 kg

xtrudovaná doplňková krmná směs pro koně Kukuřice, sojový extrahovaný šrot, ječmen, oves, otruby Pro optimální výživu březích a kojících klisen, pro sportovní koně mimo období zátěže a pro koně se standardní potřebou živin. Je určena k doplnění základní krmné dávky koní sestávající z objemného krmiva (seno, zelené krmení, pastva), ovsa a minerálně-vitaminového doplňku. Je to špičkové, vysoce s... Celý popis
P001062
Kód:
skladem
Dostupnost:
305 Kč
272 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

xtrudovaná doplňková krmná směs pro koně

Kukuřice, sojový extrahovaný šrot, ječmen, oves, otruby

Pro optimální výživu březích a kojících klisen, pro sportovní koně mimo období zátěže a pro koně se standardní potřebou živin. Je určena k doplnění základní krmné dávky koní sestávající z objemného krmiva (seno, zelené krmení, pastva), ovsa a minerálně-vitaminového doplňku. Je to špičkové, vysoce stravitelné krmivo doplňující živiny pro zdraví a správnou funkci organismu klisen v období březosti a kojení.
Tepelně tlaková úprava - extruze - zvyšuje využitelnost zejména škrobů, frakcí N-látek a vlákniny v trávicím traktu koně. Krmivo je vyrobeno z kvalitních obilovin, luskovin . Tepelná úprava zajišťuje naprostou zdravotní nezávadnost.  Do doplňkové krmné směsi nejsou zařazeny minerální látky a vitaminy, což umožňuje jejich kontrolované dávkování chovatelem a zabraňuje jejich možnému předávkování při využití různých zdrojů krmiv.
Vysoká koncentrovanost a snadné dávkování extrudované doplňkové krmné směsi umožňuje splnit potřeby živin i při nízkém dávkování např. u březích klisen nebo u koní mimo zátěž. Snadno využitelné bílkoviny a energie umožňují sestavení krmné dávky i bez použití ovsa pro koně, u kterých oves způsobuje vyšší dráždivost. Kůň musí mít zajištěn přístup k vodě.

Složení: oves - 18,4%, kukuřice - 32%, extrahovaný šrot - 13,6%, ječmen - 27%, otruby - 9%

 Hodnoty: vlhkost 5%, vláknina 3,32% , N-látky 12,8%, popel 2,8%

Dávkování:

 - podle kategorie, plemene a tělesné hmotnosti

  - Březí klisny a koně mimo zátěž - Suprachor kůň CHOV 0,5 - 3kg

   - Kojící klisny - Oves 1-2kg, Suprachor kůň CHOV 0,5 - 4kg

Parametry

Tento produkt nemá žádné parametry.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops