Infolinka: +420605287391
 
 
 
 »  Pro koně  »  Krmiva a krmné doplňky  »  Krmiva  »  Granulovaná krmiva  »  Suprachor K-Výkon 20 kg
pouze osobní odběr
  • Suprachor K-Výkon 20 kg
  • Suprachor K-Výkon 20 kg

Suprachor K-Výkon 20 kg

Extrudovaná doplňková krmná směs pro koně Kukuřice, sojové boby, oves nahý, ječmen Je určen pro koně ve sportovní zátěži a koně s vysokou potřebou lehce stravitelných živin, zejména energie. Slouží k doplnění základní krmné dávky koní sestávající z objemného krmiva (seno, zelené krmení, pastva), ovsa a minerálně vitaminového doplňku. Je to špičkové, vysoce stravitelné krmivo s přesně definovan... Celý popis
P001063
Kód:
skladem
Dostupnost:
320 Kč
286 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Extrudovaná doplňková krmná směs pro koně

Kukuřice, sojové boby, oves nahý, ječmen

 

 Je určen pro koně ve sportovní zátěži a koně s vysokou potřebou lehce stravitelných živin, zejména energie. Slouží k doplnění základní krmné dávky koní sestávající z objemného krmiva (seno, zelené krmení, pastva), ovsa a minerálně vitaminového doplňku. Je to špičkové, vysoce stravitelné krmivo s přesně definovaným obsahem živin potřebných pro optimální výkon vašeho koně.

 Tepelně tlaková úprava - extruze - zvyšuje využitelnost zejména škrobů, frakcí N-látek a vlákniny v trávicím traktu koně. Krmivo je vyrobeno z kvalitních obilovin, luskovin , které by bez úpravy extruzí byly pro koně hůře stravitelné.
Tepelná úprava zajišťuje naprostou zdravotní nezávadnost.  Do doplňkové krmné směsinejsou zařazeny minerální látky a vitaminy, což umožňuje jejich kontrolované dávkování chovatelem a zabraňuje jejich možnému předávkování při využití různých zdrojů krmiv. Krmná směs je bezprašná, čímž předchází dýchacím obtížím koní.
Snadné dávkování extrudované doplňkové krmné směsi umožňuje splnit potřeby živin při tréninku i špičkovém výkonu. Vysoká koncentrovanost krmiva zajišťuje pokrytí energetických nároků koně již při nízkém dávkování směsi. Kůň musí mít zajištěn přístup k vodě.

Složení:  oves nahý - 20%, ječmen - 30%, kukuřice - 35%, sojové boby - 15%

Hodnoty: vlhkost 7%, vláknina 3,3% , N-látky 14%, popel 2,3%, Sek 13,5 MJ

Dávkování:
   - podle zátěže a tělesné hmotnosti
   - oves 1-3 kg
   - Suprachor kůň VÝKON 0,5 – 4kg

Parametry

Tento produkt nemá žádné parametry.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops